!!! UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY !!!

Vážení zákazníci,
na základě vládních opatření jsme nuceni omezit naše služby pouze na výdej předem objednaného zboží. Objednávat můžete na eshopu, emailem nebo telefonicky.
Děkujeme, že tato omezení respektujete.

Vaše wemoto.cz

The Tank Cure Range

Návod na použití přípravků Tank Cure

Již 18 let zkušeností bylo použito k vytvoření produktů Tank Cure, které jsou speciálně navrženy pro profesionální obnovu vnitřků ocelových palivových nádrží.

Tank Cure Tank CleanerTank Cure Tank Cleaner - 500ml

Použijte tuto silnou čistící tekutinu pro odmastění nádrže. Je doporučováno vždy použít Tank Cleaner před aplikováním nového těsnícího prostředku, jelikož Tank Cleaner zaručí jeho dobrou přilnavost k povrchu palivové nádrže. Toto speciálně platí pro dvoutaktní motory, kde je použití čistidla absolutně nutné. Doporučené množství na jednu nádrž je 500ml.

Tank Cure Rust RemoverTank Cure Rust Remover - 500ml

S tímto produktem se úspěšně zbavíte rezavých vnitřků nádrží. Tento produkt perfektně funguje i na těch nejvíce rezavých nádrží. Doporučené množství na jednu nádrž je 500ml.


Tank Cure Epoxy Remover


Tank Cure Epoxy Remover - 500ml

Tento produkt použijte na odstranění staré vrstvy barvy a/nebo těsnícího prostředku předtím, než aplikujete nový těsnící prostředek. Produkt Epoxy Remover je také výborným produktem pro ty, kteří chtějí upravit tvar/svařit jejich nádrž a potřebují předtím odstranit těsnící prostředek.
Tank Cure Tank Sealant

Tank Cure Tank Sealant - 450grm a 600grm

Tento těsnící prostředek nejen utěsní prosakující spoje a malé dírky, ale take pomáhá k prevenci dalšího prosakování a zamezí tvorbu rzi v nádrži. Těsnící prostředek se doporučuje se aplikovat ihned po nachromování nádrže, jelikož jinak může rychle nareznout. Také může být použit pro těsnění klikové skříně k zabránění opotřebení oleje.

Před použitím těsnícího prostředku se musíte ujistit, že je nádrž absolutně suchá, bez mastnot a bez rzi. Pro nejlepší výsledky použijte jak prostředek Tank Cleaner tak prostředek Rust Remover předtím, než aplikujete těsnící prostředek - všechny produkty od Tank Cure jsou testovány společně, tudíž pokud budete kombinovat tyto produkty, dosáhnete tak nejlepšího výsledku.

450 gramů tohoto těsnícího prostředku je vhodný pro použití na palivové nádrže o objemu 20 litrů, 600 gramů na nádrže do objemu 60 litrů. Tento těsnící prostředek je prodáván jako dvojsložkový epoxid, který je potřeba smísit před jeho aplikací. Jakmile je prostředek aplikován, nádrž musí být neustále otáčená po dobu 15 - 20 minut, aby se prostředek dostal na celý povrch nádrže a vytvořil dobrou vrstvu. Zbytek těsnícího prostředku poté musí být vypuštěn.

Celé instrukce jsou doručovány s každým produktem Tank Sealant

Podívejte se na celou nabídku produktů Tank Cure dostupných na našich stránkách.