Sherco SM 50 Supermotard 06 Brzdové destičky Brenta sintrované (HH) - zadní [AC6465]

Na obrázku dole je/jsou Brzdové destičky Brenta sintrované (HH) - zadní. Na našich stránkách najdete tisíce dalších náhradních dílů za velmi příznivé ceny.

Sherco SM 50 Supermotard 06 Brzdové destičky Brenta sintrované (HH) -  zadní
Oddělovač
Lynx Hooks Logo

Kvalita za dobrou cenu

Brenta brzdové destičky pro motocykly a skútry jsou vyvíjeny a vyráběny v Itálii tak aby dodržovali nejvyšší standardy. Jejich vysokou kvalitu potvrzuje i několik certifikátů, které tyto destičky mají - mezinárodní certifikát TUV (TUV je německé sdružení organizací, které se zabývají testováním výrobků všeho druhu) a certifikace KBA .

Nezapomínejte, že s novými destičkami musíte být několik prvních desítek kilometrů obezřetnější při brzdění. Pro 100% účinnost je nejprve nutné "obrousit" destičky tak aby se přizpůsobili Vašemu kotouči.

Sintrované destičky Brenta

U sintrovaných brzdových destiček je použito vysoké procento kovových sloučenin. Díky tomu jsou vhodné pro náročnější brzdění například z vysokých rychlostí. Jejich účinnost je za mokra méně ovlivněna než je tomu u organických destiček. Schopnost odvádět teplo od brzd vede k menšímu "vadnutí brzd" ve srovnání s organickými destičkami.

Více informací o brzdových destičkách:

Brzdové destičky GG nebo HH?

Brzdy - související položky

Oddělovač

Všechny ceny jsou v Koruny (CZK) včetně DPH 21%. Pro objednávky odesílané mimo EU bude DPH odečteno u pokladny.

Oddělovač

Koupit nyní

Označení součástky Cena Množství  
Brzdové destičky Brenta sintrované (HH) - zadní [AC6465]
437.30   
Oddělovač
Oddělovač