UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

Vážení zákazníci,
vzhledem ke změně nařízení vlády budeme umožňovat vyzvednutí objednávek na pobočce pouze po objednání předem přes e-shop, telefonicky nebo e-mailem. Při doručování balíků nepřijímá přepravce Geis Parcel platby v hotovosti, je možná pouze platba kartou. Zavřená jsou také všechna výdejní místa Geis Point a ani není možné si zásilku vyzvednout na depu.
Pokud byste měli zájem o platbu převodem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.
Dodací doba zásilek na Slovensko se prodlužuje v důsledku front na hraničních přechodech.
Děkujeme za pochopení.
Tým Wemoto.cz

YSS Suspension Logo

Tlumiče světové třídy

Společnost YSS je největším výrobcem tlumičů na světě vyrábějící více než 2 milióny tlumičů ročně. Díky více než 30. letům zkušeností vyrábí vysoce kvalitní motocyklové tlumiče pro širokou škálu modelů motocyklů BMW, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha a mnoho dalších.

Kvalita zaručena

Všechny tlumiče YSS jsou navrženy, vyrobeny a testovány v továrně společnosti YSS v Thajsku, kde se na výrobě podílí tým více než 270 zaměstnanců s potřebnými znalostmi a inovativním přístupem. Každý tlumič je tepelně ošetřen a brokován, což prodlužuje jeho životnost. Tlumiče YSS získaly certifikaci TÜV, KBA a ISO.

The YSS Range

Tlumiče YSS pro každou peněženku

V naší nabídce naleznete kompletní sortiment tlumičů YSS, od standardních tlumičů až po tlumiče s doplňkovými funkcemi jako jsou nastavitelné předpětí pružiny, nastavení tlumení komprese a odskoku.

Tlumiče pro Váš motocykl

Tlumiče YSS jsou navrženy podle specifikací vašeho motocyklu, a proto jsou určeny k přímé montáži bez nutnosti jakýchkoliv dalších úprav.