UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

Vážení zákazníci,
vzhledem ke změně nařízení vlády budeme umožňovat vyzvednutí objednávek na pobočce pouze po objednání předem přes e-shop, telefonicky nebo e-mailem. Při doručování balíků nepřijímá přepravce Geis Parcel platby v hotovosti, je možná pouze platba kartou. Zavřená jsou také všechna výdejní místa Geis Point a ani není možné si zásilku vyzvednout na depu.
Pokud byste měli zájem o platbu převodem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.
Dodací doba zásilek na Slovensko se prodlužuje v důsledku front na hraničních přechodech.
Děkujeme za pochopení.
Tým Wemoto.cz

Přepouštěcí ventily přední vidlice PD

Zlepšuje tlumení přední vidlice

YSS PD Fork Valves

Obvyklým problémem u některých motocyklů bývá příliš tvrdé nebo měkké tlumení. Dříve se to řešilo změnou tlumičového oleje nebo přizpůsobením otvorů, kterými olej prochází. Ovšem tato řešení nebyla moc efektivní.

Lepším řešením jsou vidlicové ventily PD

PD vidlicové ventily jsou nenákladným řešením tohoto problému. Jsou uchyceny v horní části trubek do vidlic a jsou na místě drženy pružinkami. Kontrolují, jak je olej distribuován a zlepšují tak jejich výkon a reakci.

Jak fungují vidlicové ventily PD

Účinnost ventilů zajišťuje jejich jedinečný a inovativní design. Po namontování se změní křivka tlumení a přepouštění oleje je lépe rozloženo. Olej s nízkou viskozitou prochází rychleji a poskytuje větší tlumení. Olej s vysokou viskozitou prochází pomaleji a méně tlumí.

Kde mohu koupit vidlicové ventily PD

Wemoto.cz má tyto ventily skladem na pobočce ve Velké Británii, jsou dodávány v šesti velikostech, vhodné pro širokou škálu modelů. Společnost YSS poskytuje plnou dvouletou záruku na všechny své produkty.

Prohlédněte si celou naší nabídku vidlicových ventilů PD od výrobce YSS