UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

Vážení zákazníci,
vzhledem ke změně nařízení vlády budeme umožňovat vyzvednutí objednávek na pobočce pouze po objednání předem přes e-shop, telefonicky nebo e-mailem. Při doručování balíků nepřijímá přepravce Geis Parcel platby v hotovosti, je možná pouze platba kartou. Zavřená jsou také všechna výdejní místa Geis Point a ani není možné si zásilku vyzvednout na depu.
Pokud byste měli zájem o platbu převodem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.
Dodací doba zásilek na Slovensko se prodlužuje v důsledku front na hraničních přechodech.
Děkujeme za pochopení.
Tým Wemoto.cz

HEL Performance brzdové hadice

Brzdové hadice HEL Performance

Brzdové hadice HEL jsou vyrobeny z nerezové oceli nejvyšší kvality a jsou dodávány s doživotní zárukou výrobce. Jsou bezpečnější díky přesnějšímu dávkování brzdného účinku, mají menší průměr a jsou dostupné v mnoha barevných provedeních. Všechny sady HEL dodáváme včetně potřebných šroubů a podložek. Pokud nemáme v nabídce brzdové hadice pro Váš model, nebo budete chtít vyrobit hadice na zakázku, můžeme tak učinit na základě údajů dodaných od Vás.

Vybrat si můžete z 13 barev brzdových hadic a ze 7 barev koncovek. To znamená, že si můžete vybrat z mnoha různých kombinací - cena sady zůstává u všech barevných kombinací stejná. Brzdové hadice obvykle dodáváme do 48 hodin.


Nabízené barvy hadic a koncovek

Schéma provedení brzdových hadic HEL Performance


Přední jednoduchá
"Race Setup"
Přes blatník