UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

Vážení zákazníci,
vzhledem ke změně nařízení vlády budeme umožňovat vyzvednutí objednávek na pobočce pouze po objednání předem přes e-shop, telefonicky nebo e-mailem. Při doručování balíků nepřijímá přepravce Geis Parcel platby v hotovosti, je možná pouze platba kartou. Zavřená jsou také všechna výdejní místa Geis Point a ani není možné si zásilku vyzvednout na depu.
Pokud byste měli zájem o platbu převodem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.
Dodací doba zásilek na Slovensko se prodlužuje v důsledku front na hraničních přechodech.
Děkujeme za pochopení.
Tým Wemoto.cz

Kompletní spojkové sady Gecko

Pro jezdce, kteří vyžadují kvalitu a spolehlivost od svých motocyklů.
Spojkové sady Gecko

Všechny spojkové díly na jednom místě

Nabídka spojkových dílů Gecko obsahuje organické třecí lamely, ocelové lamely i zesílené pružiny. Díly jsou prodávány v sadách pro širokou škálu motocyklů a pro některé čtyřkolky.

Třecí lamely Gecko - řada FP

Třecí lamely Gecko FP podávají maximální výkon za použití přírodního materiálu na bázi korku, jaký je použit u většiny originálních lamel.

Ocelové lamely Gecko

Všechny ocelové lamely Gecko jsou tepelně ošetřené a jsou opatřeny vnitřním nebo vnějším ozubením.

Všechny lamely Gecko jsou vyrobeny podle originálních specifikací, aby byla zajištěna snadná montáž. Lamely je možné použít s originálním spojkovým košem a dalšími komponenty.

Pružiny Gecko

Sady pružin Gecko jsou dostupné v různých délkách, průměrech a počtech pružin, aby byla zajištěna použitelnost na různé modely.

Těsnění víka spojky

Těsnění víka spojky je plnohodnotnou náhradou za originální těsnění. Je vyrobeno z kvalitních materiálů a podle specifikací originálních dílů. Použité materiály zajišťují dlouhou životnost a velmi dobrými těsnící a tepelnými vlastnostmi.

Tyto kompletní sady máme například na Super Tenere, XT600, CBR125, ER-5, ER-6, GSF600, DR650, DT125 nebo VFR750, sady stále přidáváme. Podívejte se jestli máme i pro váš model.