!!! UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY !!!

Vážení zákazníci,
na základě vládních opatření jsme nuceni omezit naše služby pouze na výdej předem objednaného zboží. Objednávat můžete na eshopu, emailem nebo telefonicky.
Děkujeme, že tato omezení respektujete.

Vaše wemoto.cz

Trubky přední vidlice Tarozzi

Trubky přední vidlice Paolo Tarozzi

Paolo Tarozzi Logo

Chromované trubky do vidlic

Díky vysoké kvalitě náhradních trubek do vidlic je Paolo Tarozzi jejich největším výrobcem na světě.

Dostupné také barevné varianty

Jsou vyrobeny v Itálii ve stejné specifikaci jako originální trubky. Mají spolehlivý, nerezavějící, tvrdý chromovaný povrch - ne nekvalitní povrchový chrom jako je i na některých originálních trubkách.

Kromě standardního chromového provedení, jsou na mnoho modelů k dostání také trubky s tvrzeným povlakem nitridu titanu ve zlaté, měděné nebo černé barvě.

Vyměnit nebo znovu pochromovat?

Pokud se nová gufera do vidlic opotřebovávají velmi rychle, je na čase zkontrolovat trubky. Nerovný povrch, způsobený používáním, promáčknutím nebo rezivěním poškozuje i ta nejkvalitnější gufera a vede k unikání oleje. Je možné odstranit a vyleštit mírné zrezivění, ale pokud se vyskytnou horší vady je nutné trubku buď znovu pochromovat, nebo vyměnit.

Pořízení nových trubek Paolo Tarozzi je často cenově srovnatelné s opravou - rovnáním a chromováním starých trubek. Při ježdění jsou vidlice namáhány brzděním a nárazy, což vede k ohýbání trubek a nakonec k mírnému zakřivení. To poté způsobuje větší opotřebení gufer a jejich předčasné selhání. Také to má za následek horší ovládání motocyklu. Ohnuté nebo promáčknuté trubky je vždy potřeba vyměnit za nové.

Další produkty pro repasi vidlic

ACF-50 Tlumičový olej Manžety Chrániče vidlic
ACF-50 logo Fork Oil Fork Gaiters Fork Gaiters
Wemoto doporučuje používat ACF-50 sprej proti korozi, na ochranu motocyklu v jakémkoliv počasí Tlumičový olej různých specifikacích a značek Manžety různých velikostí na ochranu proti nečistotám Chrániče vidlic chrání vidlice od narazů kamenů a štěrku