Brzdové destičky Brenta

Brzdy Brenta-logo

Brenta - brzdové destičky pro motocykly, skútry a čtyřkolky

Pro dokonalý prožitek z jízdy na Vašem motocyklu si musíte být naprosto jisti v účinnost vašich brzd. Brzdovým destičkám Brenta můžete důvěřovat - všechny brzdové destičky byli testovány a jsou schváleny TÜV s KBA certifikací.

Brzdové destičky Brenta-sintrované

Brzdové destičky z Itálie

Brzdové destičky Brenta jsou vyráběny italskou společností Frenotecnica. Ta byla založena v roce 1982 jako malá rodinná firma. Široký sortiment a skvělé zpracování vedly k růstu společnosti a zároveň k zisku vynikající mezinárodní pověsti.

Druhy brzdových destiček

V naší nabídce naleznete jak destičky sintrované, tak organické a také off-road.

  • Organické brzdové destičky jsou vyrobeny z vláken a organických materiálů, které jsou spojeny pryskyřicí. Jsou vhodné pro standartní použití a pro většinu motocyklů. Mají tendenci být tišší než destičky sintrované.
  • U sintrovaných brzdových destiček je použito vysoké procento kovových sloučenin. Díky tomu jsou vhodné pro náročnější brzdění, například z vysokých rychlostí. Jejich účinnost je za mokra méně ovlivněna než je tomu u organických destiček. Schopnost odvádět teplo od brzd vede k menšímu "vadnutí brzd" ve srovnání s organickými destičkami.
  • Sintrované off-roadové destičky jsou speciálně určeny pro enduro a motokros. Jsou přizpůsobeny jízdě v terénu, mají delší životnost v prašném i mokrém prostředí.

Brzdové destičky jsou k dispozici pro širokou škálu motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Všechny brzdové destičky Brenta jsou vyrobeny v továrně Frenotecnica v městě Rovereto v Itálii.