UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

Vážení zákazníci,
vzhledem ke změně nařízení vlády budeme umožňovat vyzvednutí objednávek na pobočce pouze po objednání předem přes e-shop, telefonicky nebo e-mailem. Při doručování balíků nepřijímá přepravce Geis Parcel platby v hotovosti, je možná pouze platba kartou. Zavřená jsou také všechna výdejní místa Geis Point a ani není možné si zásilku vyzvednout na depu.
Pokud byste měli zájem o platbu převodem, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.
Dodací doba zásilek na Slovensko se prodlužuje v důsledku front na hraničních přechodech.
Děkujeme za pochopení.
Tým Wemoto.cz

O společnosti HEL Performance

Hel logo

HEL motto: What's Stopping You?

To HEL and back

Společnost HEL Performance byla založena v roce 1985 jako 'Hose Equip', společnost byla známá především v průmyslovém, námořním a hydraulickém sektoru trhu. V roce 2000 byla získána do vlastnictví stávajícího majitele a začala se zabývat výrobou pancéřovaných brzdových hadic. V této době vzniklo také jejich velmi známé logo a značka HEL Performance byla na světě.

Od té doby HEL Performance provází úspěch. Společnost se nachází v Devonu ve Velké Británii a vyrábí sady brzdových hadic na stovky různých modelů. Brzdové hadice se vyrábí z kvalitních materiálů, vnitřní část je vyrobena z fluoropolymeru, který je pokryt vrstvou z nerezové oceli a koncovky jsou také z nerezové oceli, aby se zabránilo problémům s korozí.

HEL fittings are made from stainless steel
Všechny koncovky HEL jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou dostupné v 7 barevných provedeních.

Pokud jste typ člověka, který má rád ve svém životě trochu barvy, je vrchní vrstva z PVC dostupná v mnoha barevných provedeních (tato vrstva je aplikována během výroby, nikoliv dodatečně). Také koncovky jsou dostupné v různých barevných provedeních, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a jsou lehčí a tenčí než většina originálních koncovek.

V HEL Performance jsou hrdí na to, že všechny komponenty brzdových hadic jsou vyrobeny v Británii. Po skromných začátcích se brzdové hadice HEL rozšířily do celého světa a nyní jsou k dispozici ve více než 68 zemích. Hadice prošly přísnými bezpečnostními standardy a jsou schváleny pro silniční provoz po celém světě.

Brzdové hadice HEL jsou dodávány s doživotní zárukou výrobce.


Nabízené barvy hadic a koncovek